Společnost Rellox s.r.o. poskytuje komplexní služby při koupi a prodeji zahraničních realit. Nabízíme apartmány, domy a luxusní nemovitosti zejména u moře, v Alpách, u golfu a v metropolích. Naše databáze obsahuje nabídky z téměř třiceti zemí, např. Rakousko, Itálie, Francie, Španělsko, Sardinie, Mallorca, Chorvatsko, USA atd.

 

Zprávy

 

Archiv starších zpráv


 Hledej  

Nalezeno 35 záznamů z celkového počtu 35, zobrazeny 31. - 35.

Předešlé nemovitosti 1  2  3  [ 4 ]


Lease-back nemovitosti ve Francii hlásí rostoucí zájem
O lease-back nemovitosti ve Francii mají stále častěji zájem zahraniční investoři. Na trh se dostaly především nemovitosti irských vlastníků. Jak zaznamenaly některé realitní kanceláře, počet Irů, kteří se takových nemovitostí chtějí zbavit, v poslední době přibývá.
Čti více
 
Trh s nemovitostmi ve Francii táhne. A především cizince
Nákup nemovitosti ve Francii láká v poslední době stále více cizinců. Jednou z cílových skupin jsou Švýcaři, kteří si chtějí pořídit nemovitost v Alpách.
Čti více
 
V Paříži ceny nemovitostí zřejmě překročí 8 000 eur za m2
Podle odhadů se ceny na pařížském trhu s nemovitostmi výrazně zvýší. Cena za m2 by mohla pokořit i hranici 8 000 eur. "V období prosinec až únor ceny vzrostly o 5,3 %.
Čti více
 
Nemovitosti na Azurovém pobřeží patří k nejžádanějším ve Francii
Láká vás dovolená v prosluněné zemi? Vyhovuje vám francouzský lenošivý způsob trávení volna? Ideální destinací by pak pro vás mohlo být Azurové pobřeží, kde se v sobě skloubí horko a písek s veškerými francouzskými specifiky.
Čti více
 
Proč uvažovat o nákupu nemovitosti ve Francii
Francie je velmi oblíbenou turistickou destinací. Nemalou měrou tomu přispívá i francouzský životní styl, Francouzi si umí života užívat a je to země gurmetů.
Čti více
 
Předešlé nemovitosti 1  2  3  [ 4 ]
 
 
 


 

Rellox - Zahraniční reality. Navštivte také další stránky specializované na reality v jednotlivých zemích. Nemovitosti v Alpách naleznete na stránkách: Reality Rakousko | Nemovitosti Alpy | Nemovitosti Švýcarsko | Nemovitosti Rakousko | Nemovitosti Itálie | Pokud vás zajímají přímořské lokality, zkuste: Nemovitosti Sardinie | Reality Španělsko | Nemovitosti Chorvatsko | Nebo zjistěte, jak koupě nemovitosti v zahraničí probíhá. | Právní ustanovení