Společnost Rellox s.r.o. poskytuje komplexní služby při koupi a prodeji zahraničních realit. Nabízíme apartmány, domy a luxusní nemovitosti zejména u moře, v Alpách, u golfu a v metropolích. Naše databáze obsahuje nabídky z téměř třiceti zemí, např. Rakousko, Itálie, Francie, Španělsko, Sardinie, Mallorca, Chorvatsko, USA atd.

 

Zprávy

 

Archiv starších zpráv


 Hledej  

Nalezeno 35 záznamů z celkového počtu 35, zobrazeny 21. - 30.

Předešlé nemovitosti 1  2  [ 3 ]  4 Další nemovitosti


Nemovitosti ve francouzských lyžařských střediscích získávají na popularitě
Zatímco francouzský realitní trh se potýká s problémy, za posledních několik měsíců je možné pozorovat zřetelný nárůst popularity u nemovitostí situovaných v alpských lyžařských střediscích.
Čti více
 
Francie přilákala rekordní počet turistů
V roce 2012 navštívilo Francii 83 milionu turistů. Země galského kohouta tak zůstává nejnavštěvovanější zemí světa.
Čti více
 
Ceny nemovitostí v Paříži klesají
Pokud jste někdy snili o koupi luxusní nemovitosti v Paříži, nyní nastal čas jednat! Ceny exkluzivních nemovitostí v Paříži meziročně klesly v průměru o 10 až 20 procent.
Čti více
 
Zájem o nemovitosti ve francouzských Alpách roste
Letošní rok by mohl být z hlediska investiční aktivity rokem rekordním. Během sezony byla ve francouzských Alpách naměřena nejvyšší sněhová nadílka za posledních několik let, dá se tedy očekávat příliv turistů, což jen zvyšuje atraktivitu této lokality.
Čti více
 
Francie láká mezinárodní investory do nemovitostí
Zatímco část obyvatel Francie hledá po zavedení milionářské daně útočiště v jiné evropské zemi, do Francie se stále stahují zahraniční investoři. Trh s nemovitostmi zaznamenává jejich příliv.
Čti více
 
Které nemovitosti ve Francii vás nejvíce zaujaly v průběhu minulého roku
Nemovitosti ve Francii patří mezi nejvyhledávanější mezi nakupujícími z celého světa. Pojďme se nyní podívat, které nemovitosti v zemi galského kohouta vás z naší nabídky v roce 2012 zaujaly nejvíce a patřily k nejprohlíženějším v naší databázi.
Čti více
 
Realitní trh ve Francii láká na možný pokles cen
Krize v eurozoně a také chystané daňové úpravy by mohly poslat trh s nemovitostmi ve Francii do recese. Ti, kterým se ceny zdejších realit zdály nadhodnocené, a uvažovali o tom, že se poohlédnou jinde tak možná svoje rozhodnutí ještě zváží.
Čti více
 
Zájemci o prázdninovou nemovitost ve Francii si zřejmě budou muset připlatit
Cizinci, kteří vlastní prázdninovou nemovitost ve Francii, si možná budou muset připlatit. Uvažuje se totiž o tom, že by byla pro ně zavedena speciální daň z nemovitosti. Novou daň z nemovitosti představil francouzský prezident Francois Hollande.
Čti více
 
Paříž táhne investory do nemovitostí
Francouzská metropole Paříž se stala jedničkou, co se týče investic do nemovitostí. Předstihla tak i Londýn, který dosud mezi zájemci o nemovitosti vítězil.
Čti více
 
Prezidentské volby ve Francii realitní trh neovlivní
V polovině května usedl do prezidentského křesla ve Francii nový prezident. Socialistický lídr Francois Hollande ve volbách porazil bývalého prezidenta Nicolase Sarkozyho.
Čti více
 
Předešlé nemovitosti 1  2  [ 3 ]  4 Další nemovitosti
 
 
 


 

Rellox - Zahraniční reality. Navštivte také další stránky specializované na reality v jednotlivých zemích. Nemovitosti v Alpách naleznete na stránkách: Reality Rakousko | Nemovitosti Alpy | Nemovitosti Švýcarsko | Nemovitosti Rakousko | Nemovitosti Itálie | Pokud vás zajímají přímořské lokality, zkuste: Nemovitosti Sardinie | Reality Španělsko | Nemovitosti Chorvatsko | Nebo zjistěte, jak koupě nemovitosti v zahraničí probíhá. | Právní ustanovení