Společnost Rellox s.r.o. poskytuje komplexní služby při koupi a prodeji zahraničních realit. Nabízíme apartmány, domy a luxusní nemovitosti zejména u moře, v Alpách, u golfu a v metropolích. Naše databáze obsahuje nabídky z téměř třiceti zemí, např. Rakousko, Itálie, Francie, Španělsko, Sardinie, Mallorca, Chorvatsko, USA atd.

 

Zprávy

 

Archiv starších zpráv


 Hledej  

Nalezeno 36 záznamů z celkového počtu 36, zobrazeny 11. - 20.

Předešlé nemovitosti 1  [ 2 ]  3  4 Další nemovitosti


Trh s nemovitostmi v Paříži opět ožívá
Po delším období poklesu ceny nemovitostí v Paříži opět rostou a tento trend by měl pokračovat i dalších 12 až 18 měsíců. Ceny v centru města zatím nepřekročily symbolickou hranici 8 000 €/m2, avšak prodeje v hlavním městě Francie meziročně vzrostly o 20 %.
Čti více
 
Nemovitosti v Chamonix. Jaký byl vývoj trhu v posledních letech?
Chamonix patří k nejvyhledávanějším horským střediskům na starém kontinentě. Neopakovatelné kouzlo Chamonix rozprostírající se na úpatí Mont-Blanc sem láká návštěvníky v zimě i létě.
Čti více
 
Azurové pobřeží je rájem gurmetů
Michelinský průvodce pro rok 2015 potvrdil známou pravdu – oblast Provence a Côte d'Azur je rájem všech milovníků dobrého jídla a pití. Výsledkem je devět nových hvězdiček, kterými se podniky v regionu mohou pyšnit.
Čti více
 
Lyžařské resorty v jižních Alpách zahájí sezonu počátkem prosince
Resorty v Savojských Alpách hlásí první sněhovou nadílku. Netrpělivě očekávaný začátek sezony se blíží, lyžařská sezona by měla být zahájena 6. prosince. Již počátkem tohoto týdne napadlo v oblasti Alpes de Haute 15 centimetrů sněhu.
Čti více
 
Zahraniční investoři dominují na francouzském investičním trhu
Z nedávné studie francouzského realitního trhu vyplývá, že poprvé od finanční krize zde zahraniční investoři dosáhli nadpolovičního podílu a v čele s Američany stojí za 51 % celkového objemu investic.
Čti více
 
Francie: příznivé ceny nemovitostí přispěly ke zvýšenému počtu transakcí
Nejnovější zpráva o francouzském trhu s nemovitostmi poskytuje řadu zajímavých informací. Zvýšení počtu transakcí, zpomalení poklesu cen a hypoteční sazby na minimu – to vše vytváří velmi lákavé prostředí pro zahraniční investory.
Čti více
 
Turistický ruch ve Francii na vzestupu
Jedním z pilířů francouzské ekonomiky je nepochybně cestovní ruch, který se svým 7,3% podílem na HDP představuje velmi důležitý sektor ekonomiky státu a podle Světové organizace turistického ruchu bude jeho důležitost dále narůstat.
Čti více
 
Ceny nemovitostí na Azurovém pobřeží lákají kupce
Azurové pobřeží patří již po několik desítek let k nejžádanějším a pochopitelně také nejdražším oblastem v celé Francii a potažmo v Evropě. V průběhu posledních šesti let však ceny klesly přibližně o jednu pětinu, což otevřelo mnoho možností i investorům, kteří si v období před ekonomickou krizí koupi tamějších nemovitostí nemohli dovolit.
Čti více
 
Luxusní vila na Azurovém pobřeží. Do 31. 7. 2014 s mimořádným zvýhodněním
Rellox v letošním roce oslavuje desáté výročí svojí působnosti na tuzemském trhu s nemovitostmi v zahraničí. Při této příležitosti můžete při nákupu vybraných nemovitostí u moře využít mimořádného cenového zvýhodnění.
Čti více
 
Užitečné tipy pro výběr nemovitosti na Francouzské riviéře
Francouzská riviéra přitahuje svým osobitým kouzlem, přírodními krásami i bohatou kulturně společenskou nabídkou rok od roku stále více investorů.
Čti více
 
Předešlé nemovitosti 1  [ 2 ]  3  4 Další nemovitosti
 
 
 


 

Rellox - Zahraniční reality. Navštivte také další stránky specializované na reality v jednotlivých zemích. Nemovitosti v Alpách naleznete na stránkách: Reality Rakousko | Nemovitosti Alpy | Nemovitosti Švýcarsko | Nemovitosti Rakousko | Nemovitosti Itálie | Pokud vás zajímají přímořské lokality, zkuste: Nemovitosti Sardinie | Reality Španělsko | Nemovitosti Chorvatsko | Nebo zjistěte, jak koupě nemovitosti v zahraničí probíhá. | Právní ustanovení