Společnost Rellox s.r.o. poskytuje komplexní služby při koupi a prodeji zahraničních realit. Nabízíme apartmány, domy a luxusní nemovitosti zejména u moře, v Alpách, u golfu a v metropolích. Naše databáze obsahuje nabídky z téměř třiceti zemí, např. Rakousko, Itálie, Francie, Španělsko, Sardinie, Mallorca, Chorvatsko, USA atd.

 

Zprávy

 

Archiv starších zpráv


 Hledej  

Nalezeno 37 záznamů z celkového počtu 37, zobrazeny 1. - 10.

[ 1 ]  2  3  4 Další nemovitosti


Top 5 destinací pro nákup nemovitosti ve Francii
Přemýšlíte o koupi nemovitosti v zahraničí? A zahrnuli jste do výběru i zemi vína, skvělých sýrů, módy a bohaté historie?
Čti více
 
Ceny lyžařských nemovitostí ve Francii v době pandemie
I přes uzavření lyžařských středisek ve Francii a loňskému poklesu prodejů z důvodu pandemie se trh nemovitostí udržel.
Čti více
 
Ceny nemovitostí na francouzském pobřeží až na několik výjimek rostou
Ceny nemovitostí na francouzském pobřeží za poslední rok výrazně vzrostly, ovšem ne ve všech jeho částech. Podle zprávy Notaires de France sahá průměrná cena od 1 300 EUR/m2 v průmyslových oblastech na severu až k více než 5 000 EUR/m2 na oblíbenějším jihu.
Čti více
 
Volnočasové bydlení ve Francii a taxe d'habitation
Nemovitosti ve Francii, které jejich majitelé pronajímají a zároveň využívají pro vlastní potřebu, podléhají místní přirážce k dani z bydlení. Vláda sice uvažuje o úplném zrušení taxe d'habitation pro ty vlastníky, kteří své nemovitosti obývají trvale, majitelů prázdninových apartmánů se to však netýká.
Čti více
 
Co je třeba zvážit před koupí nemovitosti na francouzském pobřeží
Probudit se a mít za dveřmi Středozemní moře nemusí zůstat jen vaším snem. Nabídka nemovitostí ve Francii uspokojí každého.
Čti více
 
Ceny nemovitostí v zálivu Saint-Tropez
Od místy skalnatého, místy písečného pobřeží po masiv Maures se střídají barvy azurová se světle zelenou, kopce, údolí, řeky a jezera. To vše tvoří krajinu departementu Le Var. Od Sainte-Maxime po Le Rayol-Canadel se tu rozkládá krajina jako z pohlednice. Zbývá už jen zmínit Saint-Tropez, okouzlující město, obklopující starý rybářský přístav, kde dnes kotví nejluxusnější jachty světa.
Čti více
 
Nemovitosti v Saint-Tropez jsou nyní dostupnější
Saint-Tropez, jedna z nejžádanějších lokalit světa, je se svými fantastickými výhledy na Středozemní moře a pohoří Maures, nádhernými plážemi a charakteristickou atmosférou francouzské Riviéry jednou z nejvyhledávanějších destinací na světě.
Čti více
 
I na Francouzské riviéře najdete nemovitosti za přijatelné ceny
Toužíte po bydlení na prestižní adrese, ale přitom se vám nechce investovat vysoké částky za nemovitosti požadované v top lokalitách na Azurovém pobřeží?
Čti více
 
Francie: Prodeje nemovitostí zahraničním kupcům loni výrazně rostly
Počet nemovitostí prodaných kupcům ze zahraniční v loňském roce ve Francii vzrostl o 29 %. Tahounem obrovského nárůstu prodaných nemovitostí do rukou zahraničních vlastníků jsou především Britové.
Čti více
 
Navzdory teroristickým útokům zůstává Francie jednou z nejnavštěvovanějších zemí světa
I přes úpadek turismu kvůli loňským teroristickým útokům v Paříži Francie pro zahraniční turisty stále zůstává velmi populární destinací. Podle nejnovějších údajů francouzské vlády sice počet turistů v listopadu a prosinci klesl o 15 %, příčinou byly teroristické útoky z 13. listopadu.
Čti více
 
[ 1 ]  2  3  4 Další nemovitosti
 
 
 


 

Rellox - Zahraniční reality. Navštivte také další stránky specializované na reality v jednotlivých zemích. Nemovitosti v Alpách naleznete na stránkách: Reality Rakousko | Nemovitosti Alpy | Nemovitosti Švýcarsko | Nemovitosti Rakousko | Nemovitosti Itálie | Pokud vás zajímají přímořské lokality, zkuste: Nemovitosti Sardinie | Reality Španělsko | Nemovitosti Chorvatsko | Nebo zjistěte, jak koupě nemovitosti v zahraničí probíhá. | Právní ustanovení