Společnost Rellox s.r.o. poskytuje komplexní služby při koupi a prodeji zahraničních realit. Nabízíme apartmány, domy a luxusní nemovitosti zejména u moře, v Alpách, u golfu a v metropolích. Naše databáze obsahuje nabídky z téměř třiceti zemí, např. Rakousko, Itálie, Francie, Španělsko, Sardinie, Mallorca, Chorvatsko, USA atd.

 

Informace o lokalitách

 

Informace o lokalitách pro nákup nemovitosti ve Francii

Naše nabídka zahrnuje bohatý výběr nemovitostí ve Francii. Naším cílem je poskytnout takový rozsah nemovitostí v různých regionech Francie, aby si kupující mohl vybrat vhodnou nemovitost a oblast podle svých požadavků.

Jižní Francie

Největší zájem je o nemovitosti na Azurovém pobřeží – Nice, Cannes, St. Tropez. Tato letoviska jsou populární již několik desítek let a stále budou. Samozřejmě zde naleznete exkluzivní nemovitosti za několik miliónů EUR, ale také standardní apartmány od cca 150.000 EUR v menších střediscích. Za 150.000 EUR pořídíte také malé studio přímo v Nice. (Ve Francii existuje státem garantovaný systém dalšího pronájmu nemovitostí, který vám přináší pravidelné roční výnosy cca 5% bez vašich velkých starostí se správou nemovitosti).

Savojské Alpy

Díky svým perfektním lyžařským podmínkám jsou zajímavé také Savojské Alpy ve Francii – ceny apartmánů začínají na cca 130.000 EUR v menších střediscích. V renomovaných oblastech, jako např. Val d´Isere, Tignes, Les Arc nebo Meribel, jsou ceny samozřejmě vyšší. V Savojských Alpách je u mnoha nových projektů aplikován státem garantovaný systém dalšího pronájmu nemovitostí, který přináší výnosy cca 5% ročně bez velkých starostí, s možností částečného vlastního užívání.

Paříž

Rellox nabizí také nemovitosti v hlavním městě Francie - zejména apartmány v centru a atraktivních lokalitách včetně rozvojových příměstských oblastí.

 
 
 


 

Rellox - Zahraniční reality. Navštivte také další stránky specializované na reality v jednotlivých zemích. Nemovitosti v Alpách naleznete na stránkách: Reality Rakousko | Nemovitosti Alpy | Nemovitosti Švýcarsko | Nemovitosti Rakousko | Nemovitosti Itálie | Pokud vás zajímají přímořské lokality, zkuste: Nemovitosti Sardinie | Reality Španělsko | Nemovitosti Chorvatsko | Nebo zjistěte, jak koupě nemovitosti v zahraničí probíhá. | Právní ustanovení