Společnost Rellox s.r.o. poskytuje komplexní služby při koupi a prodeji zahraničních realit. Nabízíme apartmány, domy a luxusní nemovitosti zejména u moře, v Alpách, u golfu a v metropolích. Naše databáze obsahuje nabídky z téměř třiceti zemí, např. Rakousko, Itálie, Francie, Španělsko, Sardinie, Mallorca, Chorvatsko, USA atd.

 

Financování

 
Koupi nemovitosti ve Francii je možné financovat formou hypotéky. Kupující má na vybranou ze dvou základních možností financování koupě nemovitosti v zahraničí:

a) Hypotéka od zahraniční banky v zemi, kde se kupovaná nemovitost nachází:
Zahraniční banky ve většině zemí EU jsou připravené poskytnout hypotéku také českým občanům za podmínky splnění standardních požadavků na bonitu klienta a zajištění. Zajištění probíhá formou zástavy kupované nemovitosti v dané zemi. Úrokové sazby v „standardních“ evropských zemích jsou obdobné nebo jen mírně vyšší než v České republice (na rozdíl třeba od karibských zemí, kde jsou úrokové sazby až 20%). (Je ovšem vhodné zmínit, že v některých evropských zemích, např. Chorvatsko, systém hypoték pro české občany zatím nefunguje.) V jednotlivých zemích se mohou lišit jednorázové poplatky za vyřízení úvěru a zavkladování zástavy. Rellox zajišťuje vyřízení hypotéky od zahraniční banky v rámci služeb pro kupujícího.

b) Hypotéka od české banky:
České banky jsou také schopny poskytnout hypotéku na koupi nemovitosti v zahraničí (zatím pouze v rámci EU) ovšem s jedním rozdílem. České banky nejsou schopné vzít zástavu ve formě kupované nemovitosti v zahraničí, ale vyžadují zástavu ve formě jiné nemovitosti, která se nachází na území ČR.

Další možností rozložení platby kupní ceny v čase je investice do nemovitostí v rámci nových developerských projektů před nebo v průběhu výstavby. Platba kupní ceny je rozložena do několika splátek během výstavby a kupující nemusí platit celou částku najednou.

 
 
 


 

Rellox - Zahraniční reality. Navštivte také další stránky specializované na reality v jednotlivých zemích. Nemovitosti v Alpách naleznete na stránkách: Reality Rakousko | Nemovitosti Alpy | Nemovitosti Švýcarsko | Nemovitosti Rakousko | Nemovitosti Itálie | Pokud vás zajímají přímořské lokality, zkuste: Nemovitosti Sardinie | Reality Španělsko | Nemovitosti Chorvatsko | Nebo zjistěte, jak koupě nemovitosti v zahraničí probíhá. | Právní ustanovení