Společnost Rellox s.r.o. poskytuje komplexní služby při koupi a prodeji zahraničních realit. Nabízíme apartmány, domy a luxusní nemovitosti zejména u moře, v Alpách, u golfu a v metropolích. Naše databáze obsahuje nabídky z téměř třiceti zemí, např. Rakousko, Itálie, Francie, Španělsko, Sardinie, Mallorca, Chorvatsko, USA atd.

 

Reality a nemovitosti Francie

 

Nemovitosti Francie

Francie je místem překypujícím lákadly snad pro všechny. Země galského kohouta se pyšní bohatou historií, nádhernou přírodou, množstvím architektonických skvostů. Je synonymem šarmu a elegance stejně jako rájem všech gurmetů. Nejen proto patří Francie z hlediska investic do realit mezi velmi žádané oblasti. Dáno je to především rozsáhlou nabídkou nemovitostí a tím, že Francie neklade nákupu realit zahraničními investory žádné překážky.

Nemovitosti ve Francii na prodej

Tip: Lease-back nemovitostí ve Francii. Zjistěte podrobnosti o možnostech výhodné koupě nemovitosti v rámci státem podporovaného programu výstavby nových bytů. Čtěte více.

Nice, Cannes, St. Tropez, Monaco. Vyhlášená letoviska na Azurovém pobřeží s neopakovatelnou atmosférou. V jejich ulicích snadno narazíte na některou z celosvětových celebrit. Přidejte slunce, moře, poklidné večery v místních kavárničkách a vinárničkách a dostanete mix, díky kterému se Francouzská riviéra těší tak velké popularitě. Kromě luxusních vil a dalších exkluzivních nemovitostí v hodnotě miliónů EUR lze v dané oblasti pořídit standardní apartmány již od cca 150.000 EUR nebo ve stejné cenové relaci malé studio přímo v Nice. 

V případě, že před plážemi dáváte přednost zimním radovánkám, jsou pro vás Savojské Alpy jako stvořené. Vynikající lyžařské podmínky a ceny apartmánů v menších střediscích začínající na cca 150.000 EUR. Pokud budete preferovat renomované oblasti jako Val d´Isere, Courchevel, Tignes, Les Arc nebo Meribel, musíte samozřejmě počítat s vyššími částkami.

Stranou pozornosti by neměl zůstat ani nákup nemovitosti v Paříži. V hlavním městě romantiky, kultury, módy a všech milovníků života jsou k dispozici zejména apartmány v centru a atraktivních lokalitách včetně rozvojových příměstských oblastí.  

Proč při nákupu nemovitosti ve Francii využít služeb společnosti Rellox:

1. Databáze společnosti Rellox nabízí rozsáhlý výběr nemovitostí ve Francii zahrnující mimo jiné:

- domy, byty a apartmány u moře
- ski nemovitosti a apartmány
- luxusní domy, byty a vily
- golfové nemovitosti

2. Společnost Rellox je lídrem českého trhu v oblasti zprostředkování koupě a prodeje realit v zahraničí.

3. Klientům poskytujeme s ohledem na jejich individuální požadavky komplexní servis včetně právního a daňového poradenství. Detailnější informace naleznete v sekci Naše služby

 
 
 


 

Rellox - Zahraniční reality. Navštivte také další stránky specializované na reality v jednotlivých zemích. Nemovitosti v Alpách naleznete na stránkách: Reality Rakousko | Nemovitosti Alpy | Nemovitosti Švýcarsko | Nemovitosti Rakousko | Nemovitosti Itálie | Pokud vás zajímají přímořské lokality, zkuste: Nemovitosti Sardinie | Reality Španělsko | Nemovitosti Chorvatsko | Nebo zjistěte, jak koupě nemovitosti v zahraničí probíhá. | Právní ustanovení