Společnost Rellox s.r.o. poskytuje komplexní služby při koupi a prodeji zahraničních realit. Nabízíme apartmány, domy a luxusní nemovitosti zejména u moře, v Alpách, u golfu a v metropolích. Naše databáze obsahuje nabídky z téměř třiceti zemí, např. Rakousko, Itálie, Francie, Španělsko, Sardinie, Mallorca, Chorvatsko, USA atd.

 

Zprávy

 

Archiv starších zpráv


 Hledej  

Nalezeno 33 záznamů z celkového počtu 33, zobrazeny 1. - 10.

[ 1 ]  2  3  4 Další nemovitosti


Co je třeba zvážit před koupí nemovitosti na francouzském pobřeží
Probudit se a mít za dveřmi Středozemní moře nemusí zůstat jen vaším snem. Nabídka nemovitostí ve Francii uspokojí každého.
Čti více
 
Ceny nemovitostí v zálivu Saint-Tropez
Od místy skalnatého, místy písečného pobřeží po masiv Maures se střídají barvy azurová se světle zelenou, kopce, údolí, řeky a jezera. To vše tvoří krajinu departementu Le Var. Od Sainte-Maxime po Le Rayol-Canadel se tu rozkládá krajina jako z pohlednice. Zbývá už jen zmínit Saint-Tropez, okouzlující město, obklopující starý rybářský přístav, kde dnes kotví nejluxusnější jachty světa.
Čti více
 
Nemovitosti v Saint-Tropez jsou nyní dostupnější
Saint-Tropez, jedna z nejžádanějších lokalit světa, je se svými fantastickými výhledy na Středozemní moře a pohoří Maures, nádhernými plážemi a charakteristickou atmosférou francouzské Riviéry jednou z nejvyhledávanějších destinací na světě.
Čti více
 
I na Francouzské riviéře najdete nemovitosti za přijatelné ceny
Toužíte po bydlení na prestižní adrese, ale přitom se vám nechce investovat vysoké částky za nemovitosti požadované v top lokalitách na Azurovém pobřeží?
Čti více
 
Francie: Prodeje nemovitostí zahraničním kupcům loni výrazně rostly
Počet nemovitostí prodaných kupcům ze zahraniční v loňském roce ve Francii vzrostl o 29 %. Tahounem obrovského nárůstu prodaných nemovitostí do rukou zahraničních vlastníků jsou především Britové.
Čti více
 
Navzdory teroristickým útokům zůstává Francie jednou z nejnavštěvovanějších zemí světa
I přes úpadek turismu kvůli loňským teroristickým útokům v Paříži Francie pro zahraniční turisty stále zůstává velmi populární destinací. Podle nejnovějších údajů francouzské vlády sice počet turistů v listopadu a prosinci klesl o 15 %, příčinou byly teroristické útoky z 13. listopadu.
Čti více
 
Obchody na Azurovém pobřeží mohou otevřít i v neděli
Podobně jako se tomu již dříve stalo v Paříži, mohou nyní obchodníci ve vybraných „turistických zónách“ na Azurovém pobřeží nechat své obchody otevřené i v pozdějších hodinách a v neděli.
Čti více
 
Trh s nemovitostmi v Paříži opět ožívá
Po delším období poklesu ceny nemovitostí v Paříži opět rostou a tento trend by měl pokračovat i dalších 12 až 18 měsíců. Ceny v centru města zatím nepřekročily symbolickou hranici 8 000 €/m2, avšak prodeje v hlavním městě Francie meziročně vzrostly o 20 %.
Čti více
 
Nemovitosti v Chamonix. Jaký byl vývoj trhu v posledních letech?
Chamonix patří k nejvyhledávanějším horským střediskům na starém kontinentě. Neopakovatelné kouzlo Chamonix rozprostírající se na úpatí Mont-Blanc sem láká návštěvníky v zimě i létě.
Čti více
 
Azurové pobřeží je rájem gurmetů
Michelinský průvodce pro rok 2015 potvrdil známou pravdu – oblast Provence a Côte d'Azur je rájem všech milovníků dobrého jídla a pití. Výsledkem je devět nových hvězdiček, kterými se podniky v regionu mohou pyšnit.
Čti více
 
[ 1 ]  2  3  4 Další nemovitosti
 
 
 


 

Rellox - Zahraniční reality. Navštivte také další stránky specializované na reality v jednotlivých zemích. Nemovitosti v Alpách naleznete na stránkách: Reality Rakousko | Nemovitosti Alpy | Nemovitosti Švýcarsko | Nemovitosti Rakousko | Nemovitosti Itálie | Pokud vás zajímají přímořské lokality, zkuste: Nemovitosti Sardinie | Reality Španělsko | Nemovitosti Chorvatsko | Nebo zjistěte, jak koupě nemovitosti v zahraničí probíhá. | Právní ustanovení